Przeglądaj naszą szeroką ofertę kursów

Największy wybór szkoleń i umiejętności technicznych.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się organizacji świadczących usługi edukacyjne, rozwijającą umiejętności i możliwości uczestników naszych szkoleń.

98.99%

Zdawalność Egzaminów

Liczba uczestników, którzy ukończyli nasze szkolenie i z sukcesem zdali egzamin

Odkryj więcej!

+20 000

Absolwentów

Liczba profesjonalistów, których wyszkoliliśmy do grudnia 2023

Przez ostatnie lata nasi konsultanci i trenerzy zdobyli zaufanie wielu firm i instytucji.

Takich jak:

 • Nationale Nederlanden
 • Volkswagen
 • Citibank
 • Allianz.jpg
 • HP
 • Capgemini
 • Accenture
 • VOLVO
 • Ericsson
 • Credit-Suisse
 • Coca-Cola
 • HSBC
 • PGN
 • PKO
 • Biuro_Informacji_Kredytowej
Poznaj nasze kursy

Najbliższe szkolenia w Advised Skills

Dlaczego warto nas wybrać?

Jest wiele powodów:

Tak, jak to powinno być zrobione.

Advised Skills zapewnia naukę online, szkolenia i umiejętności techniczne firmom na całym świecie. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się organizacji świadczących usługi edukacyjne, rozwijającą umiejętności i możliwości uczestników naszych szkoleń.

Dzięki naszej globalnej sieci biur firma Advised Skills dostarcza organizacjom na całym świecie innowacyjne i najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie edukacji.

Nasz zespół tworzą doświadczeni konsultanci i trenerzy.

Girl image

Profesjonalne szkolenie w klasie, online lub w domu!

Guy image

Dbamy o szczegóły. Pozytywne i wydajne środowisko nauki to klucz do sukcesu naszych uczestników w przygotowaniu do egzaminów certyfikacyjnych. Stawiamy sobie za cel stworzenie komfortowych warunków do nauki, które zoptymalizują zdolności uczenia się uczestników:

 • Klimat bezpieczeństwa i otwarte autentyczne rozmowy
 • Nowoczesna platforma szkoleniowa online, zajęcia prowadzone na żywo przez wykwalifikowanych trenerów
 • Zespół certyfikowanych i doświadczonych instruktorów
 • Dobrze zorganizowane, interesujące programy, które przekładają się na wysokie wyniki egzaminów
 • Licencjonowane materiały szkoleniowe i wiele interaktywnych ćwiczeń online

Szukasz szkolenia in-house w swojej lokalizacji? Na życzenie jesteśmy gotowi przeprowadzić szkolenia wewnętrzne dla grup i osób indywidualnych.

SPRAWDŹ!
Advised Skills - Centrum Wiedzy

Dzielenie się wiedzą jest ważne
dla naszego zespołu

Strategies to Become a Certified Agile Service Manager

Top Strategies to Become a Certified Agile Service Manager

Are you looking to take your career as a service manager to the next level? Look no further as we unveil the top strategies for becoming a Certified Agile Service Manager. This highly sought-after certification is becoming increasingly essential in today's fast-paced and constantly evolving business landscape. In order to thrive in this competitive industry, implementing Agile practices and principles is crucial.

AdvisedSkills

Newsczerwiec 23, 2024

Mastering PMI-ACP Certification

Mastering PMI-ACP Certification: Essential Tips for Success

Are you ready to take your project management career to the next level? Look no further! The PMI-ACP certification is the key to unlocking new opportunities and advancing your skills in the rapidly evolving field of project management. While the road to obtaining this prestigious certification may seem daunting, I am here to guide you through essential tips for mastering the PMI-ACP exam and achieving success.

AdvisedSkills

Newsczerwiec 20, 2024

Resistance in Change Management

The Psychology of Resistance in Change Management

Navigating the complexities of organizational change requires a deep understanding of the human responses it triggers. Yet, despite its inevitability, change often meets with resistance.

AdvisedSkills

Newsczerwiec 19, 2024

Mastering Facilitation

Mastering Facilitation for Team Leaders and Project Managers

As a leader, the success of your team and projects heavily relies on your ability to facilitate effectively. The role of a facilitator goes beyond simply leading meetings or discussions - it requires a unique set of skills and techniques to guide individuals toward achieving a common goal.

AdvisedSkills

Newsczerwiec 17, 2024

Master Risk Management with Resilia Certification

Master Risk Management with Resilia Certification

Adapting swiftly to disruptions and managing risks proactively are crucial for business success in today’s dynamic marketplace. As professionals, we often encounter unexpected problems that can greatly affect our companies. That's why it is crucial to develop and enhance our resilience skills. And there is no better way to do so than by enrolling in the Resilia Course.

AdvisedSkills

Newsczerwiec 14, 2024

Zostań trenerem

Poszukujemy Instruktora, który odpowiedzialny będzie za prowadzenie kursów stacjonarnych i online. Pozytywne i wydajne środowisko pracy to klucz do sukcesu naszych trenerów.

ZOBACZ WIĘCEJ!