Przeglądaj naszą szeroką ofertę kursów

Największy wybór szkoleń i umiejętności technicznych.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się organizacji świadczących usługi edukacyjne, rozwijającą umiejętności i możliwości uczestników naszych szkoleń.

98.99%

Zdawalność Egzaminów

Liczba uczestników, którzy ukończyli nasze szkolenie i z sukcesem zdali egzamin

Odkryj więcej!

+20 000

Absolwentów

Liczba profesjonalistów, których wyszkoliliśmy do grudnia 2023

Przez ostatnie lata nasi konsultanci i trenerzy zdobyli zaufanie wielu firm i instytucji.

Takich jak:

 • Nationale Nederlanden
 • Volkswagen
 • Citibank
 • Allianz.jpg
 • HP
 • Capgemini
 • Accenture
 • VOLVO
 • Ericsson
 • Credit-Suisse
 • Coca-Cola
 • HSBC
 • PGN
 • PKO
 • Biuro_Informacji_Kredytowej
Poznaj nasze kursy

Najbliższe szkolenia w Advised Skills

Dlaczego warto nas wybrać?

Jest wiele powodów:

Tak, jak to powinno być zrobione.

Advised Skills zapewnia naukę online, szkolenia i umiejętności techniczne firmom na całym świecie. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się organizacji świadczących usługi edukacyjne, rozwijającą umiejętności i możliwości uczestników naszych szkoleń.

Dzięki naszej globalnej sieci biur firma Advised Skills dostarcza organizacjom na całym świecie innowacyjne i najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie edukacji.

Nasz zespół tworzą doświadczeni konsultanci i trenerzy.

Girl image

Profesjonalne szkolenie w klasie, online lub w domu!

Guy image

Dbamy o szczegóły. Pozytywne i wydajne środowisko nauki to klucz do sukcesu naszych uczestników w przygotowaniu do egzaminów certyfikacyjnych. Stawiamy sobie za cel stworzenie komfortowych warunków do nauki, które zoptymalizują zdolności uczenia się uczestników:

 • Klimat bezpieczeństwa i otwarte autentyczne rozmowy
 • Nowoczesna platforma szkoleniowa online, zajęcia prowadzone na żywo przez wykwalifikowanych trenerów
 • Zespół certyfikowanych i doświadczonych instruktorów
 • Dobrze zorganizowane, interesujące programy, które przekładają się na wysokie wyniki egzaminów
 • Licencjonowane materiały szkoleniowe i wiele interaktywnych ćwiczeń online

Szukasz szkolenia in-house w swojej lokalizacji? Na życzenie jesteśmy gotowi przeprowadzić szkolenia wewnętrzne dla grup i osób indywidualnych.

SPRAWDŹ!
Advised Skills - Centrum Wiedzy

Dzielenie się wiedzą jest ważne
dla naszego zespołu

Mastering ITIL Certification

Mastering ITIL Certification: Your Guide to IT Service Management Excellence

Welcome to the ultimate guide for achieving IT Service Management excellence through ITIL certification (1). Are you ready to enhance your career and become a sought-after IT professional with expert skills in handling complex service management processes? Look no further, as this is the definitive resource for mastering the widely recognized and highly sought-after ITIL certification.

AdvisedSkills

Newsluty 23, 2024

AIOps Course and Certification

Top AIOps Foundation Course and Certification Programs for Professionals

Welcome to the world of AIOps, where technology and artificial intelligence come together to revolutionize the way businesses operate. As organizations worldwide embrace the power of AIOps to streamline their operations, the demand for professionals trained in this cutting-edge field continues to soar. Are you aspiring to build a successful career in AIOps? Look no further!

AdvisedSkills

Newsluty 22, 2024

How to Ace the PMP Exam

How to Ace the PMP Exam: Step-by-Step Preparation Guide

Aspiring project managers, are you ready to take the leap and become a certified PMP? The PMP exam can be a daunting challenge, but with the right preparation, you can conquer it with ease. This comprehensive step-by-step guide will provide you with all the necessary tools and strategies to ace the PMP exam on your first try.

AdvisedSkills

Newsluty 20, 2024

Become a SAFe Agilist

Becoming a SAFe Agilist: Steps to Achieve the SAFe Agilist Certification

Join the growing community of agile professionals and unlock new opportunities with the prestigious SAFe Agilist Certification. As organizations worldwide embrace the agile methodology, the demand for certified SAFe Agile leaders continues to skyrocket. But what exactly does it take to obtain a SAFe Agile certification? In this dynamic and ever-evolving field, the answer goes beyond just mastering the framework.

AdvisedSkills

Newsluty 19, 2024

Importance of Agile Business Analyst Certification

The Importance of Agile Business Analyst Certification for Professional Growth

As the business world continues to rapidly evolve, the demand for agile business analysts (1) has never been higher. These professionals are essential in driving companies towards success by facilitating efficient and effective processes. However, with the constantly changing landscape, it is crucial for business analysts to keep their skills sharp and up-to-date.

AdvisedSkills

Newsluty 16, 2024

Zostań trenerem

Poszukujemy Instruktora, który odpowiedzialny będzie za prowadzenie kursów stacjonarnych i online. Pozytywne i wydajne środowisko pracy to klucz do sukcesu naszych trenerów.

ZOBACZ WIĘCEJ!