Przeglądaj naszą szeroką ofertę kursów

Największy wybór szkoleń stacjonarnych i umiejętności technicznych.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się organizacji świadczących usługi edukacyjne, rozwijającą umiejętności i możliwości uczestników naszych szkoleń.

98.99%

Zdawalność Egzaminów

Liczba uczestników, którzy ukończyli nasze szkolenie i z sukcesem zdali egzamin

Odkryj więcej!

+15 000

Absolwentów

Liczba profesjonalistów, których wyszkoliliśmy do lutego 2022

Przez ostatnie lata nasi konsultanci i trenerzy zdobyli zaufanie wielu firm i instytucji.

Takich jak:

 • Nationale Nederlanden
 • Volkswagen
 • Citibank
 • Allianz.jpg
 • HP
 • Capgemini
 • Accenture
 • VOLVO
 • Ericsson
 • Credit-Suisse
 • Coca-Cola
 • HSBC
 • PGN
 • PKO
 • Biuro_Informacji_Kredytowej
Poznaj nasze kursy

Najbliższe szkolenia w Advised Skills

Dlaczego warto nas wybrać?

Jest wiele powodów:

Tak, jak to powinno być zrobione.

Advised Skills zapewnia naukę online, szkolenia i umiejętności techniczne firmom na całym świecie. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się organizacji świadczących usługi edukacyjne, rozwijającą umiejętności i możliwości uczestników naszych szkoleń.

Dzięki naszej globalnej sieci biur firma Advised Skills dostarcza organizacjom na całym świecie innowacyjne i najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie edukacji.

Nasz zespół tworzą doświadczeni konsultanci i trenerzy.

Girl image

Profesjonalne szkolenie w klasie, online lub w domu!

Guy image

Dbamy o szczegóły. Pozytywne i wydajne środowisko nauki to klucz do sukcesu naszych uczestników w przygotowaniu do egzaminów certyfikacyjnych. Stawiamy sobie za cel stworzenie komfortowych warunków do nauki, które zoptymalizują zdolności uczenia się uczestników:

 • Klimat bezpieczeństwa i otwarte autentyczne rozmowy
 • Nowoczesna platforma szkoleniowa online, zajęcia prowadzone na żywo przez wykwalifikowanych trenerów
 • Zespół certyfikowanych i doświadczonych instruktorów
 • Dobrze zorganizowane, interesujące programy, które przekładają się na wysokie wyniki egzaminów
 • Licencjonowane materiały szkoleniowe i wiele interaktywnych ćwiczeń online

Szukasz szkolenia in-house w swojej lokalizacji? Na życzenie jesteśmy gotowi przeprowadzić szkolenia wewnętrzne dla grup i osób indywidualnych.

SPRAWDŹ!
Advised Skills - Centrum Wiedzy

Dzielenie się wiedzą jest ważne
dla naszego zespołu

Agile Business Analyst

Agile Business Analyst (AgileBA) - Requirements and Benefits

Explore the dynamic world of an Agile Business Analyst (AgileBA) and unravel the unique blend of skills, thinking approaches, and techniques they bring to the agile project environment. Discover the requirements to become an AgileBA and the myriad of benefits that accompany this pivotal role.

AdvisedSkills

Newspaździernik 03, 2023

Agile Project Management

Agile Project Management - Requirements and Benefits

Organizations are using modern methods to improve efficiency and project outcomes, aligning with today's fast-paced, customer-focused business environment. Agile Project Management (AgilePM) combines flexibility and structure to help teams work together and make improvements. It focuses on delivering good products on time and being able to adapt to change.

AdvisedSkills

Newspaździernik 02, 2023

IT Guy

SAFe for Architects (ARCH) Certification - Requirements and Benefits

The SAFe for Architects (ARCH) Certification is a distinguished credential designed to propel architects into a realm of expertise essential for navigating the complexities of large-scale development. This article unfolds the path towards achieving this certification, elucidating the prerequisites, the manifold benefits, preparation strategies, and best practices.

AdvisedSkills

Newswrzesień 29, 2023

Digital Project Manager

Digital Project Managers and Cross-Functional Teams

Digital projects have rapidly emerged as pillars underpinning the success and innovation within many organizations. These projects need careful management because of their unique challenges and opportunities, which involve technology, creativity, and strategy. Enter the Digital Project Manager (DPM) – an integral role shaped by the evolving digital environment.

AdvisedSkills

Newswrzesień 26, 2023

Training with Advised Skills

Customized Training Solutions with Advised Skills

Businesses must continuously learn and develop to succeed and stay ahead in today's fast-changing business world. As markets evolve and industries transform, the need for upskilling and reskilling has never been more pressing.

AdvisedSkills

Newswrzesień 19, 2023

Zostań trenerem

Poszukujemy Instruktora, który odpowiedzialny będzie za prowadzenie kursów stacjonarnych i online. Pozytywne i wydajne środowisko pracy to klucz do sukcesu naszych trenerów.

ZOBACZ WIĘCEJ!