Przeglądaj naszą szeroką ofertę kursów

Największy wybór szkoleń i umiejętności technicznych.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się organizacji świadczących usługi edukacyjne, rozwijającą umiejętności i możliwości uczestników naszych szkoleń.

98.99%

Zdawalność Egzaminów

Liczba uczestników, którzy ukończyli nasze szkolenie i z sukcesem zdali egzamin

Odkryj więcej!

+20 000

Absolwentów

Liczba profesjonalistów, których wyszkoliliśmy do grudnia 2023

Przez ostatnie lata nasi konsultanci i trenerzy zdobyli zaufanie wielu firm i instytucji.

Takich jak:

 • Nationale Nederlanden
 • Volkswagen
 • Citibank
 • Allianz.jpg
 • HP
 • Capgemini
 • Accenture
 • VOLVO
 • Ericsson
 • Credit-Suisse
 • Coca-Cola
 • HSBC
 • PGN
 • PKO
 • Biuro_Informacji_Kredytowej
Poznaj nasze kursy

Najbliższe szkolenia w Advised Skills

Dlaczego warto nas wybrać?

Jest wiele powodów:

Tak, jak to powinno być zrobione.

Advised Skills zapewnia naukę online, szkolenia i umiejętności techniczne firmom na całym świecie. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się organizacji świadczących usługi edukacyjne, rozwijającą umiejętności i możliwości uczestników naszych szkoleń.

Dzięki naszej globalnej sieci biur firma Advised Skills dostarcza organizacjom na całym świecie innowacyjne i najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie edukacji.

Nasz zespół tworzą doświadczeni konsultanci i trenerzy.

Girl image

Profesjonalne szkolenie w klasie, online lub w domu!

Guy image

Dbamy o szczegóły. Pozytywne i wydajne środowisko nauki to klucz do sukcesu naszych uczestników w przygotowaniu do egzaminów certyfikacyjnych. Stawiamy sobie za cel stworzenie komfortowych warunków do nauki, które zoptymalizują zdolności uczenia się uczestników:

 • Klimat bezpieczeństwa i otwarte autentyczne rozmowy
 • Nowoczesna platforma szkoleniowa online, zajęcia prowadzone na żywo przez wykwalifikowanych trenerów
 • Zespół certyfikowanych i doświadczonych instruktorów
 • Dobrze zorganizowane, interesujące programy, które przekładają się na wysokie wyniki egzaminów
 • Licencjonowane materiały szkoleniowe i wiele interaktywnych ćwiczeń online

Szukasz szkolenia in-house w swojej lokalizacji? Na życzenie jesteśmy gotowi przeprowadzić szkolenia wewnętrzne dla grup i osób indywidualnych.

SPRAWDŹ!
Advised Skills - Centrum Wiedzy

Dzielenie się wiedzą jest ważne
dla naszego zespołu

Skills for today. Success for tomorrow.

Mastering Agile Leadership: Essential Tips for Professional Success

Welcome to the world of agile leadership, where adaptability, collaboration, and continuous improvement are the keys to success. As industries rapidly evolve and consumer demands constantly change, being an effective leader who can navigate these ever-shifting waters is crucial for professional growth. In this fast-paced environment, traditional leadership styles no longer suffice, and mastering agile leadership is the key to staying ahead of the game.

AdvisedSkills

Newskwiecień 19, 2024

How to Ace the CAPM Exam

How to Ace the CAPM Exam

Are you ready to take the CAPM exam and achieve your project management dreams? Look no further, as this blog post has all the expert tips and strategies you need to pass with flying colors. Aspiring project managers often underestimate the significance of the CAPM certification, but it can be a crucial stepping stone in your career. Our team of seasoned project management professionals has curated a comprehensive guide to help you ace the CAPM exam.

AdvisedSkills

Newskwiecień 18, 2024

Scaled Agile Framework

Maximizing Business Agility: A Guide to Scaled Agile Courses for Executives and Practitioners

Nowadays, the need for companies to become more agile has become increasingly crucial. But what exactly does it mean to be an agile organization? How can executives and practitioners effectively implement scaled agile methodologies to enhance their business agility?

AdvisedSkills

Newskwiecień 17, 2024

Mastering Agile Leadership

Mastering Agile Leadership: Bringing Success to Agile Transformations

Are you ready to transform your organization into a powerhouse of agility and success? As businesses become more complex and the demand for innovation grows, the need for agile leadership has never been more crucial. But mastering this style of leadership is no easy feat. It requires a unique combination of mindset, skills, and techniques to navigate the challenges of agile transformations.

AdvisedSkills

Newskwiecień 15, 2024

Become a Channel Partner with Advised Skills

Advised Skills Extends Global Invitation to Potential Training Partners to Join its Growing Network

Advised Skills is excited to extend a global invitation to training providers, educational institutions, and corporate trainers to join its growing network of Channel Partners. This learning platform offers professional training courses in sought-after fields to professionals worldwide. This initiative equips professionals with the skills needed to thrive in today’s dynamic job market.

AdvisedSkills

Newskwiecień 12, 2024

Zostań trenerem

Poszukujemy Instruktora, który odpowiedzialny będzie za prowadzenie kursów stacjonarnych i online. Pozytywne i wydajne środowisko pracy to klucz do sukcesu naszych trenerów.

ZOBACZ WIĘCEJ!