Przeglądaj naszą szeroką ofertę kursów

Największy wybór szkoleń i umiejętności technicznych.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się organizacji świadczących usługi edukacyjne, rozwijającą umiejętności i możliwości uczestników naszych szkoleń.

98.99%

Zdawalność Egzaminów

Liczba uczestników, którzy ukończyli nasze szkolenie i z sukcesem zdali egzamin

Odkryj więcej!

+20 000

Absolwentów

Liczba profesjonalistów, których wyszkoliliśmy do grudnia 2023

Przez ostatnie lata nasi konsultanci i trenerzy zdobyli zaufanie wielu firm i instytucji.

Takich jak:

 • Nationale Nederlanden
 • Volkswagen
 • Citibank
 • Allianz.jpg
 • HP
 • Capgemini
 • Accenture
 • VOLVO
 • Ericsson
 • Credit-Suisse
 • Coca-Cola
 • HSBC
 • PGN
 • PKO
 • Biuro_Informacji_Kredytowej
Poznaj nasze kursy

Najbliższe szkolenia w Advised Skills

Dlaczego warto nas wybrać?

Jest wiele powodów:

Tak, jak to powinno być zrobione.

Advised Skills zapewnia naukę online, szkolenia i umiejętności techniczne firmom na całym świecie. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się organizacji świadczących usługi edukacyjne, rozwijającą umiejętności i możliwości uczestników naszych szkoleń.

Dzięki naszej globalnej sieci biur firma Advised Skills dostarcza organizacjom na całym świecie innowacyjne i najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie edukacji.

Nasz zespół tworzą doświadczeni konsultanci i trenerzy.

Girl image

Profesjonalne szkolenie w klasie, online lub w domu!

Guy image

Dbamy o szczegóły. Pozytywne i wydajne środowisko nauki to klucz do sukcesu naszych uczestników w przygotowaniu do egzaminów certyfikacyjnych. Stawiamy sobie za cel stworzenie komfortowych warunków do nauki, które zoptymalizują zdolności uczenia się uczestników:

 • Klimat bezpieczeństwa i otwarte autentyczne rozmowy
 • Nowoczesna platforma szkoleniowa online, zajęcia prowadzone na żywo przez wykwalifikowanych trenerów
 • Zespół certyfikowanych i doświadczonych instruktorów
 • Dobrze zorganizowane, interesujące programy, które przekładają się na wysokie wyniki egzaminów
 • Licencjonowane materiały szkoleniowe i wiele interaktywnych ćwiczeń online

Szukasz szkolenia in-house w swojej lokalizacji? Na życzenie jesteśmy gotowi przeprowadzić szkolenia wewnętrzne dla grup i osób indywidualnych.

SPRAWDŹ!
Advised Skills - Centrum Wiedzy

Dzielenie się wiedzą jest ważne
dla naszego zespołu

Mastering Agile Leadership

Mastering Agile Leadership: Bringing Success to Agile Transformations

Are you ready to transform your organization into a powerhouse of agility and success? As businesses become more complex and the demand for innovation grows, the need for agile leadership has never been more crucial. But mastering this style of leadership is no easy feat. It requires a unique combination of mindset, skills, and techniques to navigate the challenges of agile transformations.

AdvisedSkills

Newskwiecień 15, 2024

Become a Channel Partner with Advised Skills

Advised Skills Extends Global Invitation to Potential Training Partners to Join its Growing Network

Advised Skills is excited to extend a global invitation to training providers, educational institutions, and corporate trainers to join its growing network of Channel Partners. This learning platform offers professional training courses in sought-after fields to professionals worldwide. This initiative equips professionals with the skills needed to thrive in today’s dynamic job market.

AdvisedSkills

Newskwiecień 12, 2024

How to Pass the PMI CAPM Exam

How to Pass the PMI CAPM Exam: The Ultimate Guide to Success

Are you considering taking the PMI CAPM exam? As a highly renowned and globally recognized certification in project management, passing this exam can open doors to numerous career opportunities. However, with a pass rate of only 60%, it can seem daunting and overwhelming. But fear not, as this ultimate guide is here to help you achieve success. Through years of experience and research, we have compiled the most effective strategies and tips to help you pass the PMI CAPM exam with flying colors.

AdvisedSkills

Newskwiecień 10, 2024

Power of Agile Transformation

Unlock Efficiency: The Power of Agile Transformation in Your Organization

Are you tired of seeing projects and processes in your organization take weeks or even months to complete? Do you want to increase productivity and adapt to rapidly changing market demands? Look no further than the power of Agile transformation. This innovative approach to project management has revolutionized the way organizations operate, allowing them to unlock efficiency and thrive in the modern business landscape.

AdvisedSkills

Newskwiecień 09, 2024

Transform Your Skills

The Importance of Live Instructors: Enhancing Learning Through Practical Training Courses

Welcome to the world of practical training courses, where live instructors play a crucial role in enhancing the learning experience. In today's fast-paced digital age, with an abundance of online resources and self-paced courses, the presence of live instructors may seem less significant.

AdvisedSkills

Newskwiecień 04, 2024

Zostań trenerem

Poszukujemy Instruktora, który odpowiedzialny będzie za prowadzenie kursów stacjonarnych i online. Pozytywne i wydajne środowisko pracy to klucz do sukcesu naszych trenerów.

ZOBACZ WIĘCEJ!