Przeglądaj naszą szeroką ofertę kursów

Największy wybór szkoleń i umiejętności technicznych.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się organizacji świadczących usługi edukacyjne, rozwijającą umiejętności i możliwości uczestników naszych szkoleń.

98.99%

Zdawalność Egzaminów

Liczba uczestników, którzy ukończyli nasze szkolenie i z sukcesem zdali egzamin

Odkryj więcej!

+20 000

Absolwentów

Liczba profesjonalistów, których wyszkoliliśmy do grudnia 2023

Przez ostatnie lata nasi konsultanci i trenerzy zdobyli zaufanie wielu firm i instytucji.

Takich jak:

 • Nationale Nederlanden
 • Volkswagen
 • Citibank
 • Allianz.jpg
 • HP
 • Capgemini
 • Accenture
 • VOLVO
 • Ericsson
 • Credit-Suisse
 • Coca-Cola
 • HSBC
 • PGN
 • PKO
 • Biuro_Informacji_Kredytowej
Poznaj nasze kursy

Najbliższe szkolenia w Advised Skills

Dlaczego warto nas wybrać?

Jest wiele powodów:

Tak, jak to powinno być zrobione.

Advised Skills zapewnia naukę online, szkolenia i umiejętności techniczne firmom na całym świecie. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się organizacji świadczących usługi edukacyjne, rozwijającą umiejętności i możliwości uczestników naszych szkoleń.

Dzięki naszej globalnej sieci biur firma Advised Skills dostarcza organizacjom na całym świecie innowacyjne i najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie edukacji.

Nasz zespół tworzą doświadczeni konsultanci i trenerzy.

Girl image

Profesjonalne szkolenie w klasie, online lub w domu!

Guy image

Dbamy o szczegóły. Pozytywne i wydajne środowisko nauki to klucz do sukcesu naszych uczestników w przygotowaniu do egzaminów certyfikacyjnych. Stawiamy sobie za cel stworzenie komfortowych warunków do nauki, które zoptymalizują zdolności uczenia się uczestników:

 • Klimat bezpieczeństwa i otwarte autentyczne rozmowy
 • Nowoczesna platforma szkoleniowa online, zajęcia prowadzone na żywo przez wykwalifikowanych trenerów
 • Zespół certyfikowanych i doświadczonych instruktorów
 • Dobrze zorganizowane, interesujące programy, które przekładają się na wysokie wyniki egzaminów
 • Licencjonowane materiały szkoleniowe i wiele interaktywnych ćwiczeń online

Szukasz szkolenia in-house w swojej lokalizacji? Na życzenie jesteśmy gotowi przeprowadzić szkolenia wewnętrzne dla grup i osób indywidualnych.

SPRAWDŹ!
Advised Skills - Centrum Wiedzy

Dzielenie się wiedzą jest ważne
dla naszego zespołu

Applying Professional Scrum

Understanding the Applying Professional Scrum Certification

Welcome to the ultimate guide on APS (Applying Professional Scrum) certification in Agile and Scrum! Are you new to the world of Agile and Scrum and want to further your understanding of this highly effective framework?

AdvisedSkills

Newsmaj 17, 2024

The Impact of PMP Certification on Salaries

The Impact of PMP Certification on Salaries

Certifications can significantly enhance one's career prospects by validating expertise and demonstrating commitment to professional development. Employers recognize the PMP certification for its capacity to boost the salaries of project management professionals.

AdvisedSkills

Newsmaj 16, 2024

Onsite Corporate Training for AIOps

Importance of Onsite Corporate Training for AIOps: Maximizing IT Efficiency

To sustain a competitive advantage in the technology-driven world, businesses must consistently be at the cutting edge of innovation. This is where AIOps (Artificial Intelligence for IT Operations) comes in, streamlining IT processes and increasing efficiency like never before. However, implementing AIOps can be a complex and daunting task, which is why onsite corporate training is becoming increasingly crucial.

AdvisedSkills

Newsmaj 15, 2024

Revolutionize IT Operations with AIOps

Enhancing IT Operations Efficiency with AIOps

Welcome to the our guide to AIOps and how it can revolutionize IT operations efficiency. In the ever-evolving landscape of technology, the need for streamlined and efficient IT operations has become crucial for businesses to stay ahead of the curve. This is where AIOps comes into play, combining the powers of artificial intelligence and machine learning to bring a new level of automation and intelligence to IT management.

AdvisedSkills

Newsmaj 10, 2024

Maximizing Organizational Growth Through Agile and ITIL Training

Maximizing Organizational Growth Through Agile and ITIL Training

Welcome to the world of agile and ITIL, two powerful methodologies that have revolutionized the way organizations approach growth and efficiency. As the business landscape continues to evolve at a rapid pace, the need for adaptable and scalable strategies has become more crucial than ever.

AdvisedSkills

Newsmaj 07, 2024

Zostań trenerem

Poszukujemy Instruktora, który odpowiedzialny będzie za prowadzenie kursów stacjonarnych i online. Pozytywne i wydajne środowisko pracy to klucz do sukcesu naszych trenerów.

ZOBACZ WIĘCEJ!